MÖBLER / Bord / Bord 9355203
nr 935 5203
Bord
1800-tal, längd: 88, djup: 51, höjd: 70
Kondition: slitage, skador, renoveringsobjekt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 januari 2015
kl 20:18:05
700 kr
800 kr